Uwolnić zatrzymanych! Pikieta solidarnościowa pod aresztem śledczym

banerWWA3

Uwolnić zatrzymanych!

Pikieta solidarnościowa pod aresztem śledczym.

Sobota 02.07.16

13:00 – 15:00

Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów

Rakowiecka 37, Warszawa

Spotykamy się w sobotę aby zademonstrować nasz sprzeciw wobec zakłamanej gry politycznej, w której nasi koledzy otrzymują miano «złych terrorystów.» ‘Sprzeciwiamy się manipulacji i wszelkiego rodzaju represjom, które po zatrzymaniu trójki anarchistów coraz mocniej uderzają w ruch wolnościowy

Nie pozwolimy aby trójka anarchistów została wplątania w manipulację mającą na celu zatraszyć obywateli i przekonać ich o słuszności ustawy antyterrorystycznej. Nie pozwolimy na kryminalizację ruchów wolnościowych. Nie jesteśmy terrorystami!

A raczej, w tej sytuacji, WSZYSCY I WSZYSTKIE JESTEŚMY TERRORYSTAMI!

Policja lubi się wykazywać więc rozdmuchanie «niezwykle udanej i zaplanowanej akcji» zaowocowało zapewne kilkoma medalami i awansami. Niech im będzie ale oddajcie nam kolegów! Nie pozwolimy traktować ich jak terrorystów.

Zgromadzenie zostało ZGŁOSZONE.

—————————————————————————
23 maja 2016 policja aresztowała w Warszawie trzech anarchistów. Są oskarżeni o posiadanie materiałów wybuchowych oraz usiłowanie ich użycia – podpalenie radiowozu. Chociaż samo podpalenie de facto nie miało miejsca, przez media i policję są oni nazywani terrorystami. Są to oskarżenia dość poważne – grozi im od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Media masowe na usługach państwa powielają propagandę władz. Rozpoczęła się nagonka, tworzenie masowej histerii, kreuje się obraz zagrożenia kraju terroryzmem. Władze i ich krzykaczki próbują tym samym uzasadniać wprowadzenie w życie ustawy antyterrorystycznej. Co znamienne, tuż przed wejściem w życie ustawy 10 maja, 23 maja oraz 30 maja w kilku miastach Polski miała miejsca seria fałszywych alarmów bombowych, które prowadziły do ewakuacji miejsc takich jak redakcje prasy i telewizji, centra handlowe, czy banki.

więcej informacji na stronie poświęconej sprawie: https://wawa3.noblogs.org/

event: https://www.facebook.com/events/1077085795671283/

 

 

plakatWWA3