Sylwester na Syrenie 2018/19

Sylwester na Syrenie: Niesporczaki i inne zwierzaki. 

Która ciekawa i który ciekawy co? kto to? niesporczaki niech sobie wygoogla… A my na nowo rozpoczynamy naszą opowieść w momencie, w którym ją porzuciłyśmy.
Jednorożce, syreny, minotaury i inne kolorowe magiczne pandy hałasowały i żwawo potupywały na balu po upragnionym końcu świata ludzi. Świętowały swój nowy, magiczny porządek tak wesoło, tak skocznie i tak radośnie! Ile było śmiechów i płaczów tylko one wiedzą!
Ich harce pobudziły zaspane pradawne zło… niewinne pochrapujące w otchłaniach wód… Pobudzone niesporczaki to wściekłe niesporczaki. Nic nie wiedziały o końcu świata, nic nie wiedziały o tym wszystkim, ale szybko się ogarnęły, naostrzyły swoje aury i świadomie odetchnęły.
Niesporczaki to takie istoty bardzo mikro, co przeżyją wiele. Katastrofy, zmiany klimatyczne, plamy na słońcu i Muska na księżycu, Cthulhu no i topnienie lodowców. Kto nie segregował śmieci, a kto kupował słomki i nie pił wody z kranu tylko z plastikowej butelki ta ma się czego obawiać, ponieważ niesporczaki powstały z połączonych mocy Gaji i kapitan Planety.
Niesporczaki chcą deszczu (ale nie kwaśnego), gęstej puszczy i białych nosorożców (m.in.) tak więc tańczą. krzyczą , jeżdżą na rowerach i planują masowy atak na odpowiedzialnych za zniszczenie. Przyłącz się do nich i ty!

Jak masz ochotę to zapraszamy do Cafe Kryzys w Sylwestrową noc. A tam masa atrakcji: wielki totem niesporczaka, kolorowe światełka, muza i jedzenie wegańskie i szampan. Tak jak w latach poprzednich, bo to już robi się tradycja.

Mile widziane przebrania. W cenie znajdzie się wybór pysznego wegańskiego jedzenia, lampka szampana i dobra muzyka taneczna. Bawimy się w sali Cafe Kryzys oraz specjalnej namiotowej palarni, którą zaaranżujemy w naszej bramie. Zachęcamy do nabycia wejściówek w przedpłacie w ramach zrzutki – kosztują wtedy tylko 25 zł i zapewniają priorytet wstępu (ilość miejsc jest ograniczona). W dniu imprezy wpuszczamy za 30 zł, po północy 20 zł. Jako, że na imprezie bawią się zwierzaki, nie strzelamy fajerwerkami. Cały dochód przeznaczymy na działalność kolektywu Syrena w roku 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *