Dołącz

DOŁĄCZ DO KOLEKTYWU SPOŁECZNEGO!

Jeśli chcesz działać w kolektywie społecznym Syreny napisz do nas lub przyjdź na czwartkowe spotkanie. Nasz kolektyw działa w oparciu o idee równości, solidarności i wzajemnej pomocy, wbrew narodowym i ekonomicznym podziałom. Dlatego chcemy tworzyć przestrzeń wolną od seksizmu, rasizmu, homofobii, transfobii, ableizmu, klasizmu i nacjonalizmu. Jesteśmy otwarte na wszelkie inicjatywne osoby, które podzielają tę perspektywę! 


 

POMÓŻ TWORZYĆ ANARCHISTYCZNĄ BIBLIOTEKĘ!

Szukamy osób, które chciałyby zaangażować się w stworzenie otwartej anarchistycznej biblioteki! Zbiory już mamy, ale musimy popracować nad ich skatalogowaniem i udostępnieniem tego katalogu on-line. Ponad to, musimy zastanowić się nad wypracowaniem zasad dostępności biblioteki, wypożyczania organizowaniem spotkań wokół książek i innymi sprawami logistyczno-organizacyjnymi. Jeśli lubisz czytać, rozmawiać o książkach i chciał(a)byś działać w naszej grupie bibliotecznej, to koniecznie daj nam znać!

 

PRACOWNIA SITODRUKU SZUKA SZALONYCH ARTYSTÓW!

Nasza pracownia sitodruku potrzebuje opieki. Jeśli sitodrukowym/ą wyjadaczem/ką i chciał(a)byś móc porobić fajne rzeczy na użytek oddolnych grup (z naszego sita korzysta wiele innych kolektywów), to niech nic Cię nie powstrzymuje od kontaktu z nami! Natomiast jeśli nie jesteś sitodrukowym/ą wyjadaczem/ką, to jest to doskonałe miejsce, by się nim/nią stać! 🙂 Dzielenie się wiedzą i umiejętnościami jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu nie ma rzeczy, których nie możemy się nauczyć!